Facebook Twitter ВКонтакте
Книга пам'яті страйкболістів полеглих за Україну Взаимопомощь Страйкбольная фотогалерея reibert.info shop.militarist.com.ua Ремонтно-строительная компания «Византия» Крамничка Правого сектора

Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: Вт окт 16, 2018 6:23 pm

Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
 Новый полигон в Пуще-Водице 
Автор Сообщение
Офицер

Оружие: нема
Привод: AUG-A2, РПКС-74.
Сообщение Re: Новый полигон в Пуще-Водице
Цитую -
"З недоліків (куди ж без них) можна виділити наступні:

Невеличка площа: 225 на 160 метрів
Близькість території до цивільного люду. З однієї сторони полігон виходить на жилу вулицю. І саме вздовж цієї вулиці забор досить низький, і густі зарослі дуже рідшають, так, що стає видно, що відбувається на території Дитячого садка. Цю проблему думаю можна вирішити, попередньо попередивши дільничого про страйкбольний захід."

Хлопці, ви уявляєте наслідки, якщо якийсь зівака з вулиці задивиться через той низький паркан, а йому звідти в азарті гри насиплять від душі, да по очам...
Не хочу вносити негативу, але погодьтеся, така ситуація цілком можлива. Я щиро раджу вирішити ситуацію з низьким парканом, аби надійно відділити ігрову зону полігону від інших громадян некомбатанів.

Вс май 22, 2016 8:38 am
Профиль Отправить email WWW
Политработник

Привод: АКСУ, TAR-21 Tavor, H&K Mk.23
Я Р писал(а):
Цитую -
"З недоліків (куди ж без них) можна виділити наступні:

Близькість території до цивільного люду. З однієї сторони полігон виходить на жилу вулицю. І саме вздовж цієї вулиці забор досить низький, і густі зарослі дуже рідшають, так, що стає видно, що відбувається на території Дитячого садка. Цю проблему думаю можна вирішити, попередньо попередивши дільничого про страйкбольний захід."

Хлопці, ви уявляєте наслідки, якщо якийсь зівака з вулиці задивиться через той низький паркан, а йому звідти в азарті гри насиплять від душі, да по очам...
Не хочу вносити негативу, але погодьтеся, така ситуація цілком можлива. Я щиро раджу вирішити ситуацію з низьким парканом, аби надійно відділити ігрову зону полігону від інших громадян некомбатанів.

Зараз з командиром сусідньої пожежної частини думаємо над вирішенням цієї проблеми. І хоча забор сам з людський зріст, в ряді місць "просідає". Ці місця будемо якось латати

Кульок боятись - в страйкбол не грати

Вс май 22, 2016 8:52 am
Профиль Отправить email
Политработник

Привод: АКСУ, TAR-21 Tavor, H&K Mk.23
Територія полігону заросла на стільки, що можна організовувати ігри по В'єнтаму, все ж слід його рахувати урбан-полігоном.
На території є двоповерховий будинок некоридорного типу, розбитий на два симетричних крила. Вікна і двері там закриті ришітками, тому зайти в нього можна тільки через парадні двері і вікно на другому поверсі.
Також на території є ще 3 будинки, якщо не рахувати хоз-споруду у вигляді гаражів. В самому центрі території стоїть найбільший з них, має розгороджену систему приміщень та підвал.
Дві інші споруди значно менші і розбиті на дві окремі частини, з двома входами.
Додатковими плюсами полігону можна назвати:

Зручне розташування та зручну транспорту розв'язку. Від зупинки "вул. Юнкерова" пройти 150 метрів
Територія огорожена забором
Поруч наявні магазини, а територія мертв'яка має столи, критий дах і мангал
Для особливо брудних гравців та тим, кому захочеться просто попаритись, за додаткову плату у охоронця можна домовитись про сауну
Також за додаткову плату охоронець може дати в аренду 2 генератори
220 і вода наявна на території садиби охоронця, але це вже входить у вартість аренди полігону
З недоліків (куди ж без них) можна виділити наступні:

Близькість території до цивільного люду. З однієї сторони полігон виходить на жилу вулицю. І саме вздовж цієї вулиці забор досить низький, і густі зарослі дуже рідшають, так, що стає видно, що відбувається на території Дитячого садка. Цю проблему думаю можна вирішити, попередньо попередивши дільничого про страйкбольний захід.
Аренда полігону: 50 грн з людини.

ПС. Трохи пізніше будуть фото

Кульок боятись - в страйкбол не грати

Вт май 24, 2016 10:17 pm
Профиль Отправить email
Ответить на тему   [ Сообщений: 3 ]