Facebook Twitter ВКонтакте
Книга пам'яті страйкболістів полеглих за Україну Взаимопомощь Страйкбольная фотогалерея reibert.info shop.militarist.com.ua Ремонтно-строительная компания «Византия» Крамничка Правого сектора

Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: Вс окт 21, 2018 2:24 pm

Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 
 Загальна інформація 
Автор Сообщение
Отличник политической подготовки

Сообщение Загальна інформація
Дата проведення 12-13 травня 2012 року. Гра нон-стоп 24 години.
Місце проведення - с. Iванкiвцi, Городоцький р-н, Хмельницька обл. На кордоні з Тернопільською обл.
Гра носить рольовий характер, з системою нелінійних квестів, за мотивами проекту Д. Глуховского "Вселенная метро 2033"
Загальна протяжність тунелів біля 4000 метрів. Загальна площа локації - 8 кв.км.

Чт мар 29, 2012 9:18 am

Сообщение Re: Загальна інформація
Так, як проект буде проходити на території Національного природного парку "Подільські Товтри" , будуть введені жорсткі правила поведінки, і відповідальність за пошкодження\знищення флори і фауни.
Всі дозвільні документи, на перебування учасників проекту на територіїї НПП "Подільські Товтри", є обов"язком організаторів.

Чт мар 29, 2012 9:26 am

Основні розміри тунелю :

Ширина - 5 метрів
Висота - 3\4 метри
Загальна довжина - більше 4 км.

Карти штольні будуть роздані учасникам перед грою.
Існують кілька небезпечних місць, які будуть обнесені кіперною стрічкою і позначені хімічними ліхтарями.
Але під ноги дивитися не зашкодить.

Чт мар 29, 2012 9:43 am

Загальна кількість учасників - максимум 150 чол.
Кількість станцій - 5\7 + вільні сталкери (до 10 чол).

Чт мар 29, 2012 9:53 am

Враховуючи неможливість 100% - го відтворення антуражу станцій метро по творах Д. Глуховского, було прийнято рішення станції назвати довільно. Будь яка схожість з реальними станціями метро чи описаними в проекті "Метро" є випадковою :D

Основні станції :

1.Станція "Вокзальна" . Це вхід в Метро з зовні. Охороняється блок-постом. Вихід на зовні, як і вхід здійснюється виключно за дипломатичними паспортами чи паспортом вільного сталкера. Вхід і вихід з Метро здійснюється у визначений час.
2. Станція "Хрещатик". Сама потужна станція на проекті. Чисельність жителів - 50\55 чол. Контролює основні проходи локації, здійснює охорону "Метрограду", і здійснює охорону Станції "Вокзальна". Складається з професійних військових. Абсолютна субординація і дисципліна.
Вимоги по дрес-коду до жителів "Хрещатика" - Військова форма, розгрузи, головні убори відповідно до реконструйованого підрозділу на період ведення бойових дій, наколінники.
"Метроград" - торговий комплекс на території Станції "Хрещатик". Охороняється силами "Хрещатику". За це торгівці сплачують орендну плату "Хрещатику". В "Метрограді" можна продати\купити артефакти, обміняти їх, купити питну воду.
Торгівці - рольові персонажі. Мають ліцензію на здійснення торгівлі, можуть торгувати стаціонарно в "Метрограді" чи приходити на інші станції і пропонувати товари чи послуги.
3. Станція "Політехнічний інститут" . Чисельність жителів - 20 чол. Це в основному науковці. Абсолютно нейтральні до інших станцій. Отримують дохід, в основному за рахунок продажу джерел енергії, ремонту обладнання, винаходів по використанню артефактів. Вимоги до дрес-коду : елементи військового екіпіювання, халати чи комбінізони. Підійдуть будівельні з Епіцентру.
4. Станція "Житомирська". Чисельність жителів - 20 чол. Населена анархістами і персонажами з "темним" минулим. Дисципліна присутня, але за межами станції допускаються незначні відхилення від поставленої задачі. Умовно нейтральна до інших станцій. Основна стаття доходів - пошук і реалізація артефактів, напад на вільних сталкерів, напад на жителів інших станцій в тунелях. Вимоги до дрес-коду : елементи військового екіпіювання, зручна цивільна одежа.
5. Станція "Героїв Дніпра" . Чисельність жителів - 20 чол. Населена фанатиками, які сповідують ультра-ліву ідеологію.
Мріють про встановлення диктатури пролетаріату на всій території Метро. Основна стаття доходів - пошук і реалізація артефактів.
Умовно нейтральні до більшості станцій. Основний ворог - Станція "Лісова". Вимоги до дрес-коду : елементи військового екіпіювання, зручна цивільна одежа, обов"язково червона пов"зка на голові чи головному уборі.
6. Станція "Лісова". Чисельність жителів - 20 чол. Населена жителями, які сповідують ультра-праву ідеологію. Знають тези Донцова на-пам"ять. Мета життя - знищення Станції "Героїв Дніпра", як "абсолютного зла" в Метро. Умовно нейтральні до інших станцій. Основна стаття доходів - пошук і реалізація артефактів. Вимоги до дрес-коду : елементи військового екіпіювання, зручна цивільна одежа, обов"язково червоно-чорна пов"язка на правому рукаві.
7. Станція "Золоті ворота" - мертвяк. Мертвяк один для всіх. Вбитий чи бажаючий безпечно поспати, заходить в мертвяк і здає свій паспорт коменданту станції. Вихід з мертвяка один раз в годину, в визначений час. На мертвяку завжди є гарячий чай, кава, печенюжки надані оргами. При виході з мертвяка, комендант віддає паспорт гравцю. Без паспорта пересуватися за межами Станції "Золоті ворота" заборонено. Після виходу з мертвяка, гравець з ввімкненим мерехтливим червоним ліхтарем іде на свою базу, як вбитий. Після заходу на свою базу, він вимикає ліхтар і тільки після цього вважається ожившим. На станції можна ставити власні палатки.
8. Вільні сталкери. Власної станції не мають. Чисельність - 10 чол. Абсолютно нейтральні до Станції "Хрещатик". Умовно нейтральні до інших станцій. Основний дохід - пошук і реалізація артефактів, найм до інших станцій. Вибирають між собою старшого і відносно дисципліновані. Можуть безперешкодно виходити з Метро і входити назад. Вимоги до дрес-коду : елементи військового екіпіювання, горка чи військовий комбінізон, військовий рюкзак.
9. Монстри. Чисельність - 10 красунчиків. Власної станції не мають. Живуть десь в тунелях. Основне їх заняття - знищувати жителів Метро. Методи знищення монстрів будуть описані додатково. Дрес-код відповідний.

Пт мар 30, 2012 10:05 am
Ефрейтор

Інформація по кількості населення станцій і дрескоду буде уточнена!

Сб мар 31, 2012 11:02 pm

1. Орги забезпечують всіх учасників проекту респіраторами.
2. Вихід з станції без респіраторів на лиці, заборонений. Станція, будь яка, є єдиним місцем, де маску можна зняти.
3. Вихід з Метро на зовні, без респіраторів на лиці заборонений.
4. Одна станція може захопити іншу. Дія абсолютно не розумна (окрім захоплених ліхтарів і добутих артефактів), але під землею всілякі трафунки бувають. Оживлення вбитих, у разі утримання їх станції ворогом, проходить на станції "Хрещатик".
5. Кожна станція буде мати стаціонарні ліхтарі. Акумулятори до них не вічні. Заміна акумів проходить виключно на станції "КПІ" силами науковців. Замінювати самостійно заборонено.

Вс апр 01, 2012 6:27 pm

По оплаті :

1. Калькуляція показала 170 грн. з людини. Монстри - 50 грн. Але до монстрів будуть вимоги по антуражу і 100% відігрування ролі.
2. Гроші ідуть :
- оплата за дозвіл перебування на території НПП + оренда штольні;
- кульки для учасників;
- доставка "Уралом" на локацію і назад;
- артефакти, респіратори, кава, чай;
- генератор + освітлення + ліхтарі;
- організаційні витрати;
- охорона стоянки з автомобілями;
- присутність медперсоналу на грі;
- поліграфія.

Після реєстрації команди, уповноважена особа перераховує гроші в сумі - кількість людей х 170 грн. на карточку Приватбанку :

призначення платежу - поповнення рахунку. Банк візьме ще + 0.5% за платіж. Після цього мені в лічку - номер квитанції, суму і команду яка проплатила.
Тільки після проплати я підтверджую реєстрацію на форумі. Це я до того, шо тягнути до останнього дня не обов"язково. Кількість учасників обмежена. Команди, які перші проплатять і будуть приймати участь в проекті.

Пн апр 02, 2012 8:29 am

По артефактам :

1. Артефакти будуть як в середині Метро, так і на зовні.
2. Артефакти діляться на:
- загальні - за них нараховуються бали всім хто їх знайшов, а також при потребі їх можна продати чи обміняти;
- спеціалізовані - вони необхідні виключно якійсь станції. Але це не означає, що інша станція не може їх підібрати і не продати в "Метрограді" чи тій станції, якій вони необхідні.) Кожна станція буде мати спеціалізовані артефакти.
3. Кожен артефакт має свою ціну і кількість балів. Чим більше артефактів в станції буде на момент фінішу гри, тим відповідно, більше балів у неї буде. Та станція, яка збере весь комплект своїх спеціалізованих артефактів - отримує суттєвий бонус. При нестачі боєзапасу\води\джерел світла, станція може поміняти частину добутих артефактів в "Метрограді" на необхідні речі.
4. В "Метрограді" теоретично можна буде купити карту заниканих власних спеціалізованих артефактів.
5. Всі артефакти переносяться в спеціальних контейнерах, які видають орги.
6. Якщо ваєнного, який несе артефакти, вбивають - він залишає контейнер на місці ігрової смерті. Його можуть підібрати живі, які ідуть з ним, або той хто його вбив, або той хто випадково знайшов, коли вбивця не підібрав контейнер. Монстрам підбирати контейнери заборонено.
7. Таблицю вартості кожного артефакту буде роздано перед грою.
8. Сталкер переносить артефакти у власному рюкзаку. Якщо його вбивають, він вмикає червоний миготливий ліхтар і після цього дістає артефакт з рюкзака і залишає його на місці ігрової смерті.

Вт апр 03, 2012 8:12 am
Ответить на тему   [ Сообщений: 9 ]