Facebook Twitter ВКонтакте
Книга пам'яті страйкболістів полеглих за Україну Взаимопомощь Страйкбольная фотогалерея reibert.info shop.militarist.com.ua Ремонтно-строительная компания «Византия» Крамничка Правого сектора

Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: Ср апр 21, 2021 11:28 am

Ответить на тему  [ Сообщений: 39 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3
 Страйкбольные игры по правилам АРМС 
Автор Сообщение
Политработник

Оружие: нету
Привод: РГС-50М, Milkor MGL-140
Сообщение Re: Страйкбольные игры по правилам АРМС
31.10-01.11.2020 - Ядерний забіг

Усім величезна подяка за гру. Особливо вдячний за те, що нікого не злякали погодні умови. :D Особливо вітання Одеситам. Дякую що такою кількістю приїхали до нас.
"Незнайка" - тобі мєга подяка за те, що мене наскрізь мокрого доставив до дому

Уперше за стількі років гри в цьому проекті - був вбитий одним з перших, але все-одно було нереально круто - адреналін аж валив з ушей....... Трошки розповім що сталося.

З самого ранку, як вийшов з дому, щоб доїхати до полігона - лив дощ. На шикуванні попав я в групу "альфа". Головним в моїй групі був Воробєй на початку. Однією з основних задач моєї групи - був перехват груп противника. Спочатку ми повинні були спостерігати за ними і не обов'язково вступати у бій. Вночі вже можна було їх знищувати........

Дощ л'є без зупинки. Весь день шастаємо по лісу в різних квадратах і то там, то тут влаштовуємо засади та патрулюємо ліс. Періодично різні групи зустрічають ворога на великій відстані, але не вступають у бій.

Десь між 19:00 та 21:00 зустрілись усі групи перехвату глибоко у лісі. Було прийнято рішення кілька квадратів узяти лінією на перехрестях та в патрулях, щоб перехватити і знищити групи ворога.
Нажаль з моєї групи по сімейним обставинам знявся Воробей,тому моя група залишилась без "нічних очей" та дрона.
Головним став у нас Росомаха.

Єдиний і останній бій групи "Альфа"
Десь десята година ночі.
Темно, мокро, сиро, л'є без зупинки дощ. Ми вже мокрі усі, незважаючи на спец. одяг, плащ-накидки, пончо і т.д. Рухаємось в заданий квадрат. Зв'язок періодично зникає з іншими групами.
Вже усі сильно втомлені. Біля дороги силі відпочити під деревами, бо під ними не так сильно капало зверху....... Велика наша помилка, що посідали не далеко друг от друга.......
Вдивляюсь, сидячі под деревом у свій сектор - нікого не бачу. Чую "Незнайка" каже комусь "пароль?" У відповідь в нас відкривають вогонь...... Шо тут почалось........адреналін вдарив одразу ж у мізки. Падаю, перекатуючись з-за дерева, у сторону звідки почали вогонь, - відкриваю у відповідь з шестіствольного гранатомета вогонь. 2 ствола з 6 відмовило, бо із-за дощу заіржавіли контакти.......... Тіки починаю перезарядку, як з протиполежної сторони у спину та голову отримую чергу.
Вмераючі та лежачі на мокрій землі, бачив як "Дітрих" відстрілювався із свого гранатомета теж, але і його з тієї ж сторони де і мене - зняли чергою. Вийшло так, що вся наша група попала під перехресний вогонь ворога.
Але плюс також є - "Дітрих" по рації встиг прокричати, що група "Альфа" веде бій. Підозрюю також наш бій почули і інші групи в сусідніх квадратах....... Хоча і вся наша група була знищена - кількох ворогів ми теж встигли знищити в тому короткому, але красивому бою. 8) 8) 8)
Пи.си.
Єдине що в мене буле сухим на грі - це ноги. Бо перед тим, як одягти ботінки, на шкарпетки одягнув медичні бахіли

Мудрий не все каже, що знає, а дурень не все знає, що каже. )))))

Пн ноя 02, 2020 10:21 pm
Профиль Отправить email
Отличник политической подготовки

Оружие: СКС-45.
Привод: АКМС LCT, АКС74 LCT, ГП25, РПКммг, mp5sd
Было сильно мокро...
Вложение:
IMG_20201102_214002_928.jpg
IMG_20201102_214002_928.jpg [ 320.04 Кб | Просмотров: 607 ]

Наша группа "Север".

Изображение

Пн ноя 02, 2020 10:36 pm
Профиль Отправить email
Рядовой

Привод: АК
Глаг писал(а):
Было сильно мокро...
Вложение:
IMG_20201102_214002_928.jpg

Наша группа "Север".

Гады! :D

Пн ноя 02, 2020 11:27 pm

Чойта?
Ты, хотел промокнуть с нами?

Изображение

Вт ноя 03, 2020 8:48 am
Профиль Отправить email
Сержант

Привод: есть
Это вы в районе Журавушки играли?

Вт ноя 03, 2020 10:38 am

DEN [exМоскит] писал(а):
Это вы в районе Журавушки играли?

От тэц до журавушки.

Изображение

Вт ноя 03, 2020 1:12 pm
Профиль Отправить email
Рядовой

Привод: АК
Глаг писал(а):
Чойта?
Ты, хотел промокнуть с нами?

Ну после сентябрьских «помокушек» остались только тёплые воспоминания. Хоть и было не тепло:)

Вт ноя 03, 2020 2:37 pm

В этот раз- было ещё и холодно... грелись в движении)
Вышло больше 30км с 13.00-03.00. В этот раз, на старте сразу одел гортекс- поэтому было сухо. О чем жалею, не взял свой кондовый британский нагрудник ибо новодельная кордура промокла, ну и, не взял мп5)))
В общем понравилось многое, а минусы- обсуждаются и рассматриваются на форуме АРМС.
Что могу сказать, игры данного движка- среднее между обычными правилами и МилСимом Милитариста (этот лучше) с немногим дополнениями вроде одной жизни и мародерки.
Вывод- это игры не для спецназадрг из темы "регистрация команд", а для простых пожилых барсуков из г@вна и соломы)
Вложение:
IMG_20201101_183147_205.jpg
IMG_20201101_183147_205.jpg [ 353.22 Кб | Просмотров: 470 ]

Изображение

Вт ноя 03, 2020 2:51 pm
Профиль Отправить email
Новобранец

Привод: M249 para, Glock 18c
Що ж... В двох словах, такого ще не було...))
А тепер розгорнутіше)

За всі ігри проекту з 2008го року було все. І спека влітку з 15+ км розвідки без води, і дубарь взимку, і вдень дощ та ледве плюс а вночі сніг та норм мінус в кінці зими.
Але от дощ, постійно, з трьома перервами на 5-10 хвилин - ніт)

Вранці на початку ледве накрапало. Ну, мож ще пройде стороною. Не пройшло) За кілька годин почалось, від моросі до норм дощу, хвилями.

У нашої групи (Воробей, Росомаха, Дітріх, Біт, Шустрік, Незнайка) завданням було шукати джерела радіації за їх слідом. Площа сліду - 6 лісових квадратів, 2х1.5км площі. Нас перекинули на середину пошукової лінії, тож так і рухались. Кілька годин йшли паралельно зі слідом, перевіряючи молодняки, дороги, пагорби, низини. Цікавою новацією був наш MAD, Мобільний Автономний Дядько - Біт на моноколесі))) Така собі розвідка, котра раптом що, могла швиденько звалити від контакту) Всю дорогу кружляв навколо нас)

Стемнішало. За годину дійшли до чергового фронту радіаційного сліду. Зустрілись з мобільною групою Одеси та рештою. Як потім виявилось, такою купою зібрались дарма, бо нас бачив супротивник і якби не пріоритетне завдання, то могли б нас суттєво кусьнути)

Після наради та короткого перепочинку вирішили і далі маневрувати по сліду. І підготували план "Б").
Воробей передав мені командування Альфою, бо змушений був поїхати. Браво сповістили, що за 2 години мають зніматись. Ну, ок.
Пройшли ще 1км лісового квадрату. Стали на перехресті. Відправив Біта по дорозі в одну сторону, Дітріха та Незнайку в протилежну
Помітив, що перчі та панаму викручую вже втретє...)
Хлопці повернулись. Тепер я та Біт вирушили на патрулювання. Іду і думаю: "та біс з ними. нарвусь на когось, то або розкрию і звалю, або спробую забрати чим більш і піду грітись на мертв'як")
В обидві сторони тиша.
Надійшла інфа про зміщення сліду на +1 квадрат до заводу. Гаразд. Знімаємось і йдемо туди ж. Викликати Браво не вийшло. Буханка поїхала евакуювати бійця. От жеж... Біт поїхав в сторону Браво для встановлення зв'язку.
Пройшли 0.5км до наступного перехрестя. Відправив Дітріха та Шустріка на праву дорогу в патруль. Викрутив панаму та перчі вчетверте, заточив енергогель. Патруль згодом повернувся. Вже підзамахались. Година десь 10а вечора. Сіли компактно, але недалеко від дороги. Я спиною до лівої дороги перехрестя в 2й лінії дерев, Дітріх навпроти в 2х метрах дивиться на перехрестя. Незнайка правіше в 4х метрах, Шустрік лівіше мене ближче до дороги.
Пройшло хвилин 10.
Раптом Дітріх: "рух на дорозі".
Я: "шта?"
Дітріх: "рух. на. дорозі."
Розумію, що в тому напрямку може бути наше Браво. Та це ж мабуть і вони. Стапе! Але ж вони не попереджали нас. А там Сомбер. А він би 300% попередив, якби йшов до нас. Хм... Нєстиковочка...) Паралельно бачу, як на перехрестя вийшло і завернуло вліво 2 постаті.
Зараз перевіримо) Витягую руки з-під пончо до зброї і кричу постатям: "ей, хлопці! ану скажіть пароль!". Тиша.
Підіймаю зброю, прицілююсь. Кричу кодове слово. Тиша.
"Хлопці! Пароль скажіть жеж!". Кажу кодове слово вдруге. Бачу, що хлопці ннуууу взагалі дупля не відбивають, що відповісти і вже спіткнулись, щоб грохнутись на ізмєну)
Затискаю трігер... І яаааак почалось...)
Якимось макаром мабуть втрьох зафігачили по одному челу. Другий побіг далі і лівіше. Намагаюсь відправити за ним чергу, але приїхали. Після першої довгої черги Арктурус перестав стріляти.
Блет! Шо робити? Глоком та гумовим ножиком багато не нарішати, бо я ж не Біт) Агов! В мене ж Кастєт є! Свіженький, спецом перед грою пригнав.
Ну нас хоч почують по його вибухах.
За цей час Дітріха поклали. Передаю по рації, що у нас контакт на останньому перехресті. Браво або Біт мають почути.
Випускаю постріл за першим втікуном.
Починаються черги з протилежного боку.
Шустрік встигає випустити 1 барабан зарядів. Під час перезарядки його теж поклали. Запускаю ще 2 постріли на звук черг. Ще 4й постріл прокєкав і не вибухнув. Перезаряджаю 5й і мені прилітає з довгої черги. Яка також зносить і Незнайку, як потім виявилось.
Загалом фініш не дивний, бо нас 4 без пнв, а група на нас вийшла 12 з кількома пнв, тож навряд ми змогли б втікти.

Червоні маяки увімкнули зарано, провтик. Вийшли на дорогу. Підійшло ще 2 людини з маяками, дивлюсь і не впізнаю. Не місцеві?)) Таки так і є, Одеса.

Ну і потопали до мертв'яка. Дорогою всі крім Дітріха майже пірнули в калюжі, бо дороги вже норм намочило)
Дійшли. І от давно я так не радів гарячій каші та чаю.

Резалт.
Одну з двох груп таки розкрили. Хоч і ціною життя своєї групи. Поломка буханки в калюжі перед нашим контактом і відсутність групи швидкого реагування. Ну штош... Буває, прикре співпадіння.

На 4у гру AR Арктурус витримав 10 годин дощу, але кастомний трігер нає... Також кастомний цинкосплавний відсікач ймовірно одночасно з ним злизався. Тож тепер маю замовний новий cnc трігер і лише кулеметний режим стрільби)
Взуття та снаряга висохали 3 дні.
Британським гортексом ну дууууже здивований. Він настільки класно працює, що одягнуте поверх нього пончо вже після першого разу було зсередини таке ж мокре, як зовні. А під гортексом все збс)
Шкарпетки Дексшел 7 років чекали свого часу і відпрацювали на 100%)) Бо Ніквакс з берців зтерся відразу після проходу по високій траві і ближче до контакту вже починалось чвакання.
Кастєт - дуже окнорм.
О 12й ночі псіханув і жахнув від мертв'яка до парковки за речами і назад. Тож +9км під дощем і по слизькій дорозі)

Велика подяка всім одеситам за те, що не забили та приїхали! І не важливо, за яку сторону)
Велика подяка решті всім, що не злякались погоди і все одно брали участь! От реально, тепер майже будь-який дощ - то фігня))
Велика подяка організаторам від обох сторін та всіх міст! Ви робите чудові ігри, як завжди)

Сб ноя 14, 2020 3:26 am
Профиль Отправить email ICQ WWW
Ответить на тему   [ Сообщений: 39 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3